mapa strony

Dominika Banasiewicz

Jestem psychologiem, psychoterapeutą w trakcie certyfikacji (uczestnikiem III roku szkoły psychoterapii poznawczo-behawioralnej na Uniowersytecie SWPS w Poznaniu-rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej)

 

Doświadczenie zawodowe zdobywam w Poradni Zdrowia Psychicznego "Stawowa" w Bydgoszczy , gdzie na co dzień pracuję, udzielając porad i wsparcia  oraz prowadząc terapię osób dorosłych . Ponadto jestem członkiem zespołu terapeutycznego  Oddziału Dziennego dla Dzieci, Młodzieży  i Dorosłych , gdzie prowadzę terapię grupową.  Współpracuję również ze Stowarzyszeniem "Aspi" niosąc pomoc osobom z Zespołem Aspergera.

 

Zajmuję się poradnictwem, wsparciem psychologicznym oraz psychoterapią osób dorosłych . Oferuję pomoc w zakresie zaburzeń nastroju (depresja), zaburzeń lękowych (nerwica, lęk paniczny, fobia społeczna, PTSD) oraz zaburzeń osobowości (problemy w relacjach, postrzeganiu siebie) jak i wsparcie w sytuacjach kryzysowych. 

 

W swojej pracy wykorzystuję założenia teoretyczne podejścia poznawczo-behawioralnego, który zakłada, że nasz sposób myślenia wpływa na nasze emocje, a w konsekwencji na podejmowane działania. Proponowana terapia skupia się na bieżących, konkretnych trudnościach, jest ograniczona w czasie (od kilku do kilkunastu spotkań w zależności od złożoności problemu) i opiera się na współpracy terapeuty i pacjenta.

 

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu 533 830 105 Dominika Banasiewicz

cofnij

Integracja sensoryczna Bydgoszcz

Metoda Tomatisa

Logopeda Bydgoszcz

Rehabilitacja dzieci

Psycholog dziecięcy Bydgoszcz

biofeedback Bydgoszcz

rehabilitacja niemowląt

rehabilitacja Bydgoszcz

Dziękujemy fundacji POLSAT

INTEGROS

logopeda bydgoszcz

psycholog Bydgoszcz

Strona główna | Aktualności | logopeda | Biofeedback | Przedszkole Bydgoszcz | Przedszkola powiat bydgoski | Zatrudnimy | Kontakt | Mapa serwisu

Copyright © 2009 Integros - Centrum Terapii

projekt i wykonanie VST pozycjonowanie bydgoszcz